Інвертор Conext SW розроблений для простого створення систем автономного електроживлення і систем резервного живлення.
ДБЖ Conext SW - це інвертор / зарядний пристрій з чистою синусоїдою, який може бути використаний для роботи автономних систем електроживлення, для систем резервного живлення і систем з сонячними батареями. Інвертори / зарядні пристрої Conext SW створені для роботи з різними видами паливних генераторів і здатні протягом невеликого часу працювати паралельно з генератором для полегшення його запуску при наявності важкого навантаження. По суті Conext SW - це електронний пристрій, що поєднує в собі інвертор, багатоступінчате зарядний пристрій для акумуляторних батарей і перемикач для перекладу на іншу ланцюг без розриву харчування.
Ключовими особливостями інвертора / зарядного пристрою Conext SW є:
Чиста синусоїда на виході. Conext SW в якості інвертора видає чисту синусоїду для Ваших мікрохвильових пристроїв, електронних розважальних систем, комп'ютера, і інших видів навантаження. Отримується електроживлення ідентично по характеристикам харчування змінного струму, що забезпечується мережею електропостачання.
Для Вас це означає: правильну роботу мікрохвильової печі, роботу з чутливою навантаженням (наприклад, телевізором, реостатами для регулювання світла і приладами з регулюванням швидкості).
Багатоблокових конфігурація. По суті це можливість включення декількох інверторів Conext SW в паралельну роботу для підвищення рівня потужності.
Велика пускова потужність. Інвертор / зарядний пристрій Conext SW володіє величезною пусковий потужністю, яка в два рази перевищує його максимальну робочу вихідну потужність, необхідну для запуску такої складної навантаження як глибинні насоси, холодильники або кондиціонери.
Корекція коефіцієнта потужності. Вхід з корекцією коефіцієнта потужності (PFC) мінімізує вхідний змінний струм, необхідний для зарядки, позитивно впливаючи на здатність пропускання змінного струму. Багатоступенева зарядка-інвертор / зарядний пристрій Conext SW має можливість високопродуктивної, багатоступінчастої зарядки, що дозволяє скоротити час цього процесу.
Настроюється частота. Інвертор / зарядний пристрій Conext SW здатний працювати від джерел живлення з частотою 50 Гц і 60 Гц за рахунок розширення спектра частот змінного струму.
Що реагують на зміну температури охолоджуючі вентилятори із змінною швидкістю обертання. Вентилятори включаються, коли внутрішня температура досягає 45 ° C і при 70 ° C швидкість обертання досягає максимуму. Вентилятори вимикаються при падінні внутрішньої температури до 40 ° C.
Робота з Xanbus. Інвертор / зарядний пристрій Conext SW також дозволяє працювати з мережею Xanbus, що означає можливість об'єднання в мережу і взаємодії з іншими пристроями, що працюють в мережі Xanbus.
Вбудовані схеми зарядки Для досягнення максимальної продуктивності пристрою, батареї повинні заряджатися коректно. У Conext SW закладені оптимізовані алгоритми для роботи з батареями, заповненими рідким електролітом, GEL батареями і батареями AGM.
Датчик температури батарей Оскільки температура батареї є важливим фактором для їх коректної зарядки, схема зарядки батареї повинна змінюватися (автоматично і в режимі реального часу) відповідно до фактичної температурою батарей, для забезпечення повної зарядки батарей і виключення перезарядки. Для цих цілей до складу Conext SW входить датчик температури батареї (BTS), який потрібен для роботи алгоритмів зарядки з компенсацією впливу температури.
Вирівнювання заряду вручну ПО закінчення певного періоду часу, вміст комірок батареї з рідким електролітом може переходити в нестабільний хімічний стан. Це може привести до виникнення слабких (недозаряженних) осередків, які, в свою чергу, зменшать загальну ємність батареї. Для поліпшення продуктивності і продовження терміну використання незапаянной батареї з рідким електролітом, багатоступінчастий цикл зарядки Conext SW передбачає процес вирівнювання, що настроюється вручну, який може використовуватися, якщо це рекомендовано виробником батарей.
Зарядка розрядженою батареї. Іншою можливістю Conext SW є зарядка повністю розрядженою батареї. Conext SW, на відміну від багатьох зарядних пристроїв, має можливість перезарядки батарей, навіть якщо напруга батареї дуже мало, тобто, при такому малому напрузі, як 12 В.
Управління навантаженням. У Conext SW вбудовано реле перемикання, яке з'єднує вихід Вашого інвертора, або увійти змінного струму від генератора змінного струму з вашої навантаженням. Оскільки звичайні джерела змінного струму, такі як невеликі генератори, часто мають досить обмежений діапазон струмів, дуже цінною можливістю є управління Вашої навантаженням по змінному струмі. Для забезпечення такої можливості Conext SW пропонує цілий спектр можливостей.
Підтримка генератора. Інвертор / зарядний пристрій Conext SW може працювати спільно з генератором змінного струму для здійснення тимчасової підтримки при складних запусках таких пристроїв, як кондиціонери та водяні насоси. Для забезпечення цієї можливості в системі повинен бути встановлений пристрій автоматичного генераторного запуску (ASG).
При включенні цього режиму, після визначення максимальних характеристик генератора, інвертор включиться і підтримає роботу генератора, як тільки генератор наблизиться до своїх максимальних показників. Для забезпечення даної можливості інвертора, банк батарей повинен бути добре заряджений.
Основні захисні властивості. Conext SW володіє наступними захисними властивостями:
Датчик температури батареї (BTS) забезпечує наступні захисні можливості:
До инвертору Conext-SW підходить панель управління XW-SCP.
| Напруга живлення від акумуляторів, В | 24 |
| Номінальна потужність змінного струму, Вт | 2500 |
| Краковременная максимальна потужність, Вт | 2800 |
| Тип синусоїди | чиста |
| Тип інвертора | Grid-tied with backup (Мережевий з резервуванням) |
| Налаштування пріоритетів | так |
| Підтримка сонячних батарей | без вбудованного контролера |
| Можливість роботи по "Зеленим тарифом" | так |
| Вихідна напруга | 230 |
| Зарядний пристрій, А | 65 |
| ККД | 91.5 |
| Вага, кг | 28 |
| Гарантія | 5 лет |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 387х343х197 |
| Альтернативне назва товару | Інвертор, ДБЖ, безперебійник, УПС, инвертор, UPS CONEXT SW 2524-230 |