Свинцево-кислотні батареї Ventura серії GPL виконані за технологією з абсорбованим електролітом (AGM VRLA). В акумуляторах цієї серії застосована більш досконала конструкція решіток з особливо чистого сплаву свинцю, що продовжує термін експлуатації і покращує розрядні характеристики акумулятора для ДБЖ.
АКБ Ventura серії GPL рекомендовані для використання як в циклічному, так і в буферному режимах роботи - в різних переносних приладах, в стаціонарних системах з резервним живленням.
Особливості та переваги:
* Повністю герметична конструкція, витік електроліту неможливий;
* Система внутрішньої рекомбінації газу, немає необхідності в доливе води;
* Експлуатація в будь-якому положенні;
* Немає обмежень на перевезення повітряним, залізничним або автотранспортом;
* Відповідність вимогам безпеки UL;
* Низький саморозряд;
* Леговані кальцієм свинцеві пластини забезпечують високу щільність енергії;
Стандарти та сертифікати:
Санітарно-епідеміологічний висновок;
Висновок ВНІЇПО МВС «Про пожежо-вибухобезпеки»;
Сертифікат Держстандарту РФ ( «Ростест»);
Термін експлуатації:
У циклічному режимі 1200 циклів при 30% глибині розряду;
В буферному режимі: 10 років;
Температурні режими:
Заряд від -10 ° С до + 60 ° С
Зберігання від -35 ° С до + 60 ° С
Розряд від -20 ° С до + 60 ° С
Метод заряду:
Заряд постійною напругою (25C)
Циклічний режим: 14.5-14.9 В
В буферному режимі: 13.6-13.8 В
Сфера застосування:
* Джерела резервного живлення;
* Джерела безперебійного живлення;
* Касові апарати;
* Медичне обладнання;
* Переносні прилади;
* Інші галузі приладобудування;
| Ємність | 90 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 28 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 306x169x233 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ Ventura GPL 12-90 |