Свинцево-кислотні акумуляторні батареї Ventura серії GPL виготовлені за технологією з абсорбованим електролітом (AGM). У батареях цієї серії використана більш досконала конструкція решіток з особливо чистого сплаву свинцю, що збільшує термін служби і покращує розрядні характеристики акумулятора для ДБЖ.
Акумулятори Ventura серії GPL рекомендовані для використання як в буферному, так і в циклічному режимах роботи - в стаціонарних системах з резервним живленням, в різних переносних приладах.
Особливості та переваги:
* Експлуатація в будь-якому положенні;
* Відповідність вимогам безпеки UL;
* Низький саморозряд;
* Немає обмежень на перевезення повітряним, залізничним або автотранспортом;
* Леговані кальцієм свинцеві пластини забезпечують високу щільність енергії;
* Повністю герметична конструкція, витік електроліту неможливий;
* Система внутрішньої рекомбінації газу, немає необхідності в доливе води;
Стандарти та сертифікати:
Сертифікат відповідності Держстандарту РФ ( «Ростест»);
Санітарно-епідеміологічний висновок;
Висновок ВНІЇПО МВС «Про пожежо-вибухобезпеки»;
Термін служби:
У циклічному режимі 1200 циклів при 30% глибині розряду;
В буферному режимі: 10 років;
Температурні режими експлуатації:
Розряд від -20 ° С до + 60 ° С
Зберігання від -35 ° С до + 60 ° С
Заряд від -10 ° С до + 60 ° С
Метод заряду:
В буферному режимі: 13.6-13.8 В
Циклічний режим: 14.5-14.9 В
Заряд постійною напругою (25C)
Сфера застосування:
* Джерела резервного живлення;
* Джерела безперебійного живлення;
* Касові апарати;
* Медичне обладнання;
* Переносні прилади;
* Інші галузі приладобудування;
| Ємність | 70 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 23 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 260x169x229 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ Ventura GPL 12-70 |
В качестве бюджетного варианта можем предложить Ventura GPL 12-70 (Пр-во Китай)1 295 грн/шт. .
Однако, учитывая, что на аккумуляторы Sunlight SPHR 12-320W https://avtonom.com.ua/market/elektrogeneration/components/akkumulyator_dlya_ibp_sunlight_sphr_12-320w/ (Пр-во Греция) на данный момент установлена акционная цена 1 296 грн/шт, рекомендуем Вам остановить свой выбор именно на этой модели, несмотря на то, что их ёмкость несколько выше - 75,2Ач. Именно продукцию SunLight мы предлагаем как более качественное оборудование. По этому по сути это второй вариант - "средний".