Свинцево-кислотні АКБ Ventura серії GPL виконані за технологією з абсорбованим електролітом (AGM). В АКБ цієї серії застосована вдосконалена конструкція решіток з очищеного сплаву свинцю, що продовжує термін експлуатації і покращує розрядні характеристики акумулятора.
Акумулятори Ventura серії GPL рекомендовані для експлуатації як в циклічному, так і в буферному режимах роботи - в різних переносних приладах, в стаціонарних системах з резервним живленням.
Особливості та переваги:
* Повністю герметична конструкція, витік електроліту неможливий;
* Відповідність вимогам безпеки UL;
* Експлуатація в будь-якому положенні;
* Низький саморозряд;
* Немає обмежень на перевезення повітряним, залізничним або автотранспортом;
* Система внутрішньої рекомбінації газу, немає необхідності в доливе води;
* Леговані кальцієм свинцеві пластини забезпечують високу щільність енергії;
Стандарти та сертифікати:
Сертифікат відповідності Держстандарту РФ ( «Ростест»);
Висновок ВНІЇПО МВС «Про пожежо-вибухобезпеки»;
Санітарно-епідеміологічний висновок;
Термін експлуатації:
В буферному режимі: 10 років;
У циклічному режимі 1200 циклів при 30% глибині розряду;
Температурні режими експлуатації:
Зберігання від -35 ° С до + 60 ° С
Розряд від -20 ° С до + 60 ° С
Заряд від -10 ° С до + 60 ° С
Метод заряду:
Циклічний режим: 14.5-14.9 В
В буферному режимі: 13.6-13.8 В
Заряд постійною напругою (25C)
Сфера застосування:
* Джерела резервного живлення;
* Джерела безперебійного живлення;
* Касові апарати;
* Медичне обладнання;
* Переносні прилади;
* Інші галузі приладобудування;
| Ємність | 40 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 13,8 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 197x165x171 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ Ventura GPL 12-40 |