Свинцево-кислотні АКБ Ventura серії GPL виконані за технологією з абсорбованим електролітом (AGM). В акумуляторах для ДБЖ цієї серії використана більш досконала конструкція решіток з очищеного сплаву свинцю, що збільшує термін експлуатації і покращує розрядні характеристики акумулятора.
Батареї Ventura серії GPL рекомендовані для використання як в циклічному, так і в буферному режимах роботи - в різних переносних приладах, в стаціонарних системах з резервним живленням.
Особливості та переваги:
* Немає обмежень на перевезення повітряним, залізничним або автотранспортом;
* Відповідність вимогам безпеки UL;
* Експлуатація в будь-якому положенні;
* Леговані кальцієм свинцеві пластини забезпечують високу щільність енергії;
* Повністю герметична конструкція, витік електроліту неможливий;
* Низький саморозряд;
* Система внутрішньої рекомбінації газу, немає необхідності в доливе води;
Стандарти та сертифікати:
Сертифікат Держстандарту РФ ( «Ростест»);
Санітарно-епідеміологічний висновок;
Висновок ВНІЇПО МВС «Про пожежо-вибухобезпеки»;
Термін експлуатації:
В буферному режимі: 10 років;
У циклічному режимі 1200 циклів при 30% глибині розряду;
Температурні режими:
Заряд від -10 ° С до + 60 ° С
Розряд від -20 ° С до + 60 ° С
Зберігання від -35 ° С до + 60 ° С
Метод заряду:
Заряд постійною напругою (25C)
Циклічний режим: 14.5-14.9 В
Буферний режим: 13.6-13.8 В
Сфера застосування:
* Джерела резервного живлення;
* Джерела безперебійного живлення;
* Касові апарати;
* Медичне обладнання;
* Переносні прилади;
* Інші галузі приладобудування;
| Ємність | 230 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 72,5 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 520x268x241 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ Ventura GPL 12-230 |
Мощность инвертора зависит от мощности потребителей.
Для бензогенератора лучше использовать инвертор/ИБП с функцией стабилизации.
Да, конечно, необходимо согласовывать.
Мощность генератора нужно подобрать на 30-50%; больше мощности инвертора.
Инветор и аккумулятор должны согласовываться в зависимости от режима работы - заряд от 30%; до 100%; будет довольно длительным и в этом случае нужно брать инвертор с более высокими токами зарядки.