Свинцево-кислотні АКБ для ИБП Ventura серії GPL виготовлені за технологією з абсорбованим електролітом (AGM VRLA). В АКБ для ИБП цієї серії застосована вдосконалена конструкція решіток з особливо чистого сплаву свинцю, що продовжує термін експлуатації і підвищує розрядні характеристики акумулятора.
АКБ Ventura серії GPL рекомендовані для використання як в буферному, так і в циклічному режимах роботи - в різних переносних приладах, в стаціонарних системах з резервним живленням.
Особливості та переваги:
* Повністю герметична конструкція, витік електроліту неможливий;
* Немає обмежень на перевезення повітряним, залізничним або автотранспортом;
* Низький саморозряд;
* Відповідність вимогам безпеки UL;
* Леговані кальцієм свинцеві пластини забезпечують високу щільність енергії;
* Експлуатація в будь-якому положенні;
* Система внутрішньої рекомбінації газу, немає необхідності в доливе води;
Стандарти та сертифікати:
Висновок МВС «Про пожежо-вибухобезпеки»;
Санітарно-епідеміологічний висновок;
Сертифікат відповідності Держстандарту РФ ( «Ростест»);
Термін служби:
У циклічному режимі 1200 циклів при 30% глибині розряду;
В буферному режимі: 10 років;
Температурні режими:
Зберігання від -35 ° С до + 60 ° С
Заряд від -10 ° С до + 60 ° С
Розряд від -20 ° С до + 60 ° С
Метод заряду:
У циклічному режимі: 14.5-14.9 В
В буферному режимі: 13.6-13.8 В
Заряд постійною напругою (25C)
Сфера застосування:
* Джерела резервного живлення;
* Джерела безперебійного живлення;
* Касові апарати;
* Медичне обладнання;
* Переносні прилади;
* Інші галузі приладобудування;
| Ємність | 200 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 64 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 522x238x238 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ Ventura GPL 12-200 |
https://avtonom.com.ua/contacts/