Свинцево-кислотні АКБ для ИБП Ventura серії GPL виготовлені за технологією з абсорбованим електролітом (AGM). В АКБ цієї серії застосована більш досконала конструкція решіток з очищеного сплаву свинцю, що збільшує термін служби і покращує розрядні характеристики акумулятора.
АКБ Ventura серії GPL рекомендовані для експлуатації як в циклічному, так і в буферному режимах роботи - в стаціонарних системах з резервним живленням, в різних переносних приладах.
Особливості та переваги:
* Система внутрішньої рекомбінації газу, немає необхідності в доливе води;
* Експлуатація в будь-якому положенні;
* Відповідність вимогам безпеки UL;
* Повністю герметична конструкція, витік електроліту неможливий;
* Немає обмежень на перевезення повітряним, залізничним або автотранспортом;
* Леговані кальцієм свинцеві пластини забезпечують високу щільність енергії;
* Низький саморозряд;
Стандарти та сертифікати:
Сертифікат Держстандарту РФ ( «Ростест»);
Санітарно-епідеміологічний висновок;
Висновок ВНІЇПО МВС «Про пожежовибухобезпеки»;
Термін служби:
В буферному режимі: 10 років;
У циклічному режимі 1200 циклів при 30% глибині розряду;
Температурні режими:
Розряд від -20 ° С до + 60 ° С
Заряд від -10 ° С до + 60 ° С
Зберігання від -35 ° С до + 60 ° С
Метод заряду:
Циклічний режим: 14.5-14.9 В
Заряд постійною напругою (25C)
Буферний режим: 13.6-13.8 В
Сфера застосування:
* Джерела резервного живлення;
* Джерела безперебійного живлення;
* Касові апарати;
* Медичне обладнання;
* Переносні прилади;
* Інші галузі приладобудування;
| Ємність | 100 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 32 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 330x172x224 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ Ventura GPL 12-100 |