Свинцево-кислотні акумулятори Ventura серії GP спеціально спроектовані для невимогливих систем і ідеально підходять для роботи в буферному режимі. АКБ Ventura GP мають високу щільність енергії низький внутрішній опір. Відповідають міжнародним стандартам безпеки, рекомендовані для застосування в охоронно-пожежних системах та системах контролю і управління доступом.
Особливості та переваги:
* Відповідність вимогам безпеки UL;
* Немає обмежень на перевезення повітряним, залізничним або автотранспортом;
* Експлуатація в будь-якому положенні;
* Система внутрішньої рекомбінації газу, немає необхідності в доливе води;
* Леговані кальцієм свинцеві пластини забезпечують високу щільність енергії;
* Повністю герметична конструкція, витік електроліту неможливий;
Стандарти та сертифікати:
Санітарно-епідеміологічний висновок;
Висновок ВНІЇПО МВС «Про пожежовибухобезпеки»;
Сертифікат відповідності Держстандарту РФ ( «Ростест»);
Термін служби:
В буферному режимі: 5 років;
У циклічному режимі: 1000 циклів при 30% глибині розряду;
Температурні режими:
Заряд від -10 ° С до + 60 ° С
Зберігання від -35 ° С до + 60 ° С
Розряд від -20 ° С до + 60 ° С
Метод заряду:
Циклічний режим: 14.5-14.9 В
Буферний режим: 13.6-13.8 В
Заряд постійною напругою (25C)
Сфера застосування:
* Системи безпеки;
* Системи аварійного освітлення;
* Системи контролю;
* Геофізичне обладнання;
* Електронні касові апарати;
* Медичне обладнання;
* Електронне тестове обладнання;
| Ємність | 17 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 5 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 5,6 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 181x76x166 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ Ventura GP 12-18 |