Пропонуємо Вам не обслуговуються, герметичні акумуляторні батареї Sunlight серії SP. Ви можете їх використовувати в джерелах безперебійного живлення (дбж або бесперебойніка). Протягом всього терміну використання батареї немає необхідності доливати воду або перевіряти рівень електроліту. Гази піддаються рекомбінації (до 99%). Корпус АКБ не допускає расплесківанія електроліту і витоку. Герметична конструкція акумулятора дозволяє експлуатувати батареї в будь-якому положенні (горизонтальному, але не в повністю перевернутому).
Корпорація SYSTEMS SUNLIGHT SA - це всесвітньо визнана торгова марка. Фірма знаходиться в Греції. Перелік обладнання, яке виробляється на заводі SUNLIGHT, налічує більш ніж 1500 продуктів: джерела безперебійного живлення UPS, системи електроживлення для пристроїв зв'язку, дизельні генератори, АКБ для торпед і підводних човнів, первинні елементи живлення, акумулятори різного військового призначення, випрямлячі для систем постійного струму , автономні системи електроживлення на сонячних батареях і вітрогенератори APS, герметичні акумуляторні батареї з рекомбінацією газів VRLA, стаціонарні класичні свинцево-кислотні аккум лятори OPzS, NI-Cd промислові акумулятори, тягові акумулятори PzS.
Ось чому, купуючи акумулятор для бесперебойніка SUNLIGHT, Ви можете не сумніватися в його якості.
АКБ SUNLIGHT серії SP можуть використовуватися в дуже широкому температурному діапазоні (-10 ... + 40 о С), хоча оптимальною температурою експлуатації АКБ буде 20 ... 25 ° С
Ці акумулятори поділяються на підсерії в залежності від розрахункового терміну служби в режимі буферного підзарядки при температурі 20 о С. Для SPa (термін експлуатації до 5 років) і SPb (термін експлуатації до 10-12 років)
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
резервний режим
* Різна телеметричні обладнання
* Системи безперебійного електроживлення (UPS) - постійний струм і змінний
* Системи аварійного електроживлення на електростанціях і підстанціях
* Трансляційні системи
* Офісні комп'ютери, мікрокомп'ютери і інша оргтехніка
* Системи охоронної та пожежної сигналізації
* Апаратура аварійного освітлення
* Комунікації і електрообладнання
* Роботи, що контролює та інше обладнання автоматизації виробничого процесу
* Медичне обладнання
циклічний режим
* Електроінструменти, газонокосарки, пилососи
* Штабелери, миючі / збиральні машини
* Переносні телевізори / відеокамери, магнітофони, радіоприймачі
Системи живлення від сонячних батарей
* Освітлювальне обладнання
* Сигналізація
* Мобільні телефони
* Мобільні інвалідні коляски
* Портативні ПК, мобільні термінали
* Різні механічні іграшки, обладнання, що використовується для відпочинку
* Переносний вимірювальне обладнання
На все АКБ для безперебійників є сертифікат відповідності України.
| Ємність | 102 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | до 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 33,0 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 330x171x215 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ Sunlight SPHR 12-470W |