Пропонуємо Вам герметичні, не обслуговуються батареї Sunlight серії SP. Ви можете їх використовувати в джерелах безперебійного живлення (бесперебойніка або дбж). Протягом всього терміну експлуатації акумулятора не потрібно доливати воду або перевіряти рівень електроліту. Гази повністю піддаються рекомбінації. Конструкція батареї не допускає расплесківанія електроліту і витоку. Унікальна конструкція акумулятора дозволяє експлуатувати АКБ в будь-якому положенні (вертикальному, але не в повністю перевернутому).
Компанія SYSTEMS SUNLIGHT SA - це всесвітньо визнана торгова марка. Корпорація знаходиться в Греції. Список обладнання, яке виробляється на заводі SUNLIGHT, налічує більш ніж 1500 продуктів: дизельні генератори, джерела безперебійного живлення UPS, герметичні акумуляторні батареї з рекомбінацією газів VRLA, тягові акумулятори PzS, NI-Cd промислові акумулятори, первинні елементи живлення, акумулятори різного військового призначення, АКБ для торпед і підводних човнів, випрямлячі для систем постійного струму, системи електроживлення для пристроїв зв'язку, автономні системи електроживлення на сонячних батареях і вітрогенератори APS, стаціонарні класичні свинцево-кислотні акумулятори OPzS.
Ось чому, купуючи батарею SUNLIGHT, Ви можете не сумніватися в його найвищій якості.
Батареї SUNLIGHT серії SP можуть використовуватися в широкому температурному діапазоні (-10 ... + 40 о С), але оптимальною температурою експлуатації акумулятора є 20 ... 25 ° С
Ці акумулятори поділяються на підсерії в залежності від терміну служби в режимі буферного (підтримує) подзаряда при температурі 20 о С: SPa (термін служби до 5 років) і SPb (термін експлуатації до 10-12 років)
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
резервний режим
* Офісні комп'ютери, мікрокомп'ютери і інша оргтехніка
* Медичне обладнання
* Роботи, що контролює та інше обладнання автоматизації виробничого процесу
* Системи охоронної та пожежної сигналізації
* Комунікації і електрообладнання
* Системи безперебійного електроживлення (UPS) - постійний струм і змінний
* Апаратура аварійного освітлення
* Різна телеметричні обладнання
* Системи аварійного електроживлення на електростанціях і підстанціях
* Трансляційні системи
циклічний режим
* Електроінструменти, газонокосарки, пилососи
* Переносні телевізори / відеокамери, магнітофони, радіоприймачі
Системи живлення від сонячних батарей
* Мобільні телефони
* Мобільні інвалідні коляски
* Переносний вимірювальне обладнання
* Освітлювальне обладнання
* Різні механічні іграшки, обладнання, що використовується для відпочинку
* Сигналізація
* Штабелери, миючі / збиральні машини
* Портативні ПК, мобільні термінали
На все батареї для дбж є сертифікат відповідності України.
| Ємність | 91,7 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | до 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 30,0 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 306x169x208 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ Sunlight SPHR 12-420W |