Пропонуємо Вам герметичні, не обслуговуються АКБ Sunlight серії SP. Їх можна використовувати в джерелах безперебійного живлення (дбж або бесперебойніка). Протягом терміну експлуатації батареї не потрібно перевіряти рівень електроліту або доливати воду. Гази повністю піддаються рекомбінації. Будова АКБ не допускає витоку і розливанню електроліту. Інноваційна конструкція батареї дозволяє експлуатувати АКБ в будь-якому положенні (горизонтальному, але не в повністю перевернутому).
Корпорація SYSTEMS SUNLIGHT SA - це виробник зі світовим ім'ям. Фірма знаходиться в Греції. Список обладнання, яке виробляється на промислових площах SUNLIGHT, налічує більш ніж 1500 продуктів: джерела безперебійного живлення UPS, тягові акумулятори PzS, автономні системи електроживлення на сонячних батареях і вітрогенератори APS, дизельні генератори, стаціонарні класичні свинцево-кислотні акумулятори OPzS, герметичні акумуляторні батареї з рекомбинацией газів VRLA, акумулятори для підводних човнів і торпед, первинні елементи живлення, акумулятори різного військового призначення, NI-Cd промислові акумулятор ри, випрямлячі для систем постійного струму, системи електроживлення для пристроїв зв'язку.
Ось тому, купуючи акумулятор SUNLIGHT, Ви можете не сумніватися в його найвищій якості.
Акумуляторні батареї SUNLIGHT серії SP можуть експлуатуватися в дуже широкому температурному діапазоні (-10 ... + 40 о С), при цьому оптимальною температурою роботи акумулятора є 20 ... 25 ° С
Ці акумулятори поділяються на підсерії в залежності від расчетногосрока служби в режимі буферного (підтримує) подзаряда при температурі 20 о С. Для SPa (термін експлуатації до 5 років) і SPb (термін служби до 10-12 років)
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
резервний режим
* Трансляційні системи
* Системи безперебійного електроживлення (UPS) - постійний струм і змінний
* Медичне обладнання
* Різна телеметричні обладнання
* Роботи, що контролює та інше обладнання автоматизації виробничого процесу
* Системи охоронної та пожежної сигналізації
* Системи аварійного електроживлення на електростанціях і підстанціях
* Офісні комп'ютери, мікрокомп'ютери і інша оргтехніка
* Комунікації і електрообладнання
* Апаратура аварійного освітлення
циклічний режим
Системи живлення від сонячних батарей
* Штабелери, миючі / збиральні машини
* Переносні телевізори / відеокамери, магнітофони, радіоприймачі
* Переносний вимірювальне обладнання
* Освітлювальне обладнання
* Мобільні інвалідні коляски
* Електроінструменти, газонокосарки, пилососи
* Мобільні телефони
* Сигналізація
* Портативні ПК, мобільні термінали
* Різні механічні іграшки, обладнання, що використовується для відпочинку
На все акумуляторні батареї є сертифікат відповідності України.
| Ємність | 45,3 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | до 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 14,8 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 197x165x170 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ Sunlight SPHR 12-211W |