Пропонуємо Вам не обслуговуються, герметичні акумулятори Sunlight серії SP. Їх можна використовувати в джерелах безперебійного живлення (дбж або бесперебойніка). Протягом всього терміну використання батареї не потрібно перевіряти рівень електроліту або доливати воду. Гази повністю піддаються рекомбінації (до 99%). Конструкція батареї не допускає витоку і розливанню електроліту. Інноваційна конструкція батареї дозволяє експлуатувати батареї в будь-якому положенні (вертикальному, але не в повністю перевернутому).
Компанія SYSTEMS SUNLIGHT SA - це виробник зі світовим ім'ям. Фірма знаходиться в м Кстанті (Греція). Перелік обладнання, виробленого на промислових майданчиках SUNLIGHT, налічує більш ніж 1500 спеціалізованих продуктів: герметичні акумуляторні батареї з рекомбінацією газів VRLA, автономні системи електроживлення на сонячних батареях і вітрогенератори APS, системи електроживлення для пристроїв зв'язку, стаціонарні класичні свинцево-кислотні акумулятори OPzS, дизельні генератори , первинні елементи живлення, тягові акумулятори PzS, NI-Cd промислові акумулятори, акумулятори різного військового призначення, випрямлячі дл систем постійного струму, джерела безперебійного живлення UPS, акумулятори для підводних човнів і торпед.
Ось тому, купуючи акумуляторну батарею для бесперебойніка SUNLIGHT, Ви можете не сумніватися в його якості.
Батареї SUNLIGHT серії SP можуть експлуатуватися в дуже широкому температурному діапазоні (-10 ... + 40 о С), хоча оптимальною температурою експлуатації батареї є 20 ... 25 ° С
Ці акумулятори поділяються на підсерії в залежності від расчетногосрока служби в режимі буферного (підтримує) подзаряда при температурі 20 о С. Термін експлуатації до 10-12 років
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
резервний режим
* Комунікації і електрообладнання
* Роботи, що контролює та інше обладнання автоматизації виробничого процесу
* Різна телеметричні обладнання
* Медичне обладнання
* Системи аварійного електроживлення на електростанціях і підстанціях
* Апаратура аварійного освітлення
* Системи безперебійного електроживлення (UPS) - постійний струм і змінний
* Офісні комп'ютери, мікрокомп'ютери і інша оргтехніка
* Трансляційні системи
* Системи охоронної та пожежної сигналізації
циклічний режим
* Мобільні інвалідні коляски
* Штабелери, миючі / збиральні машини
* Переносний вимірювальне обладнання
* Переносні телевізори / відеокамери, магнітофони, радіоприймачі
* Портативні ПК, мобільні термінали
* Електроінструменти, газонокосарки, пилососи
* Освітлювальне обладнання
* Мобільні телефони
* Сигналізація
* Різні механічні іграшки, обладнання, що використовується для відпочинку
Системи живлення від сонячних батарей
На все батареї є сертифікат відповідності України.
| Ємність | 200 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | до 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 65,0 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 522x238x218 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ Sunlight SP 12 - 200 |