Нічого не куплено!
| Ємність | 10 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | до 5 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 3,3 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 151x65x111 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ Sunlight SP 12 - 10S |