Акумулятор для ДБЖ RITAR RA 12-90F - це стаціонарна герметизована блокова свинцево-кислотна обслуговуюча АКБ типу VRLA AGM (це означає що електролітом просочений скловолоконний сепаратор).
Батареї призначені для використання в системах гарантованого, автономного, аварійного, безперебійного електроживлення об'єктів промисловості, зв'язку, енергетики, інформатизації, транспорту.
У побутовому секторі цей акумулятор може застосовуватися з ДБЖ (тобто джерелами безперебійного живлення) зокрема для забезпечення харчування комп'ютерної апаратури, офісної техніки, циркуляційного насоса газового котла.
За класифікацією Eurobat ці герметичні акумулятори відносяться до розряду High Performance. Вони мають термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі підзарядки.
Цей акумулятор відповідає вимогам стандартів ГОСТ, BS, IEC, ДСТУ, ГСТУ, JIS, що підтверджується сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009і міжнародними сертифікатами.
Конструкція акумулятора - (а саме: склад свинцевих сплавів товщина пластин велика кількість капілярно пов'язаного електроліту) розрахована на досить жорсткі режими використання і гарантують безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, низький саморозряд, відмінні зарядно-розрядні характеристики, стійкість до циклічних і глибоких розрядів .
| Ємність | 90 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 26,5 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 536х114х188 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-90F |