Акумуляторна батарея (АКБ) RITAR RA 12-80 - це стаціонарна свинцево-кислотна блокова обслуговуюча герметизована АКБ конструкції VRLA AGM (що говорить про те що електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі).
Необслуговувані батареї призначені для використання в системах гарантованого, автономного, безперебійного, аварійного електроживлення об'єктів енергетики, інформатизації, промисловості, транспорту, зв'язку.
У побутовому секторі цей АКБ може застосовуватися з ДБЖ (джерелами безперебійного живлення) в тому числі для харчування циркуляційного насоса газового котла, офісної техніки, комп'ютерної апаратури.
За класифікацією Eurobat ці герметичні акумулятори відносяться до категорії High Performance. Вони мають термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі підзарядки.
Дана акумуляторна батарея відповідає вимогам стандартів ДСТУ, BS, ДСТУ, ГОСТ, IEC, JIS, що підтверджується сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009і міжнародними сертифікатами.
Конструкція акумулятора - (а саме: велика кількість капілярно пов'язаного електроліту складу свинцевих сплавів товщина пластин) розрахована на жорсткі режими експлуатації і гарантують чудову стійкість до циклічних і глибоких розрядів, безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, низький саморозряд, відмінні зарядно-розрядні характеристики .
| Ємність | 80 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 24 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 350х167х180 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-80 |