Акумуляторна батарея (АКБ) RITAR RA 12-75 - це стаціонарна герметизована свинцево-кислотна блокова обслуговуюча акумуляторна батарея типу VRLA AGM (електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі).
Необслуговувані батареї даного типу призначені для застосування в системах автономного, гарантованого, безперебійного, аварійного електроживлення об'єктів зв'язку, транспорту, інформатизації, промисловості, енергетики.
У побутовому секторі цей акумулятор може застосовуватися з ДБЖ (тобто джерелами безперебійного живлення) зокрема для харчування офісної техніки, циркуляційного насоса газового котла, комп'ютерної апаратури.
Відповідно до класифікації Eurobat ці обслуговуються акумулятори відносяться до розряду High Performance. Вони мають термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі підзарядки.
Дана акумуляторна батарея відповідає вимогам стандартів ДСТУ, ГОСТ, IEC, JIS, ДСТУ, BS, що підтверджується міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009.
Конструкція акумулятора - (а саме: склад свинцевих сплавів товщина пластин велика кількість капілярно пов'язаного електроліту) розрахована на досить жорсткі режими експлуатації і гарантують відмінні зарядно-розрядні характеристики, низький саморозряд, хорошу стійкість до циклічних і глибоких розрядів, безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур.
| Ємність | 75 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 23,5 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 260х169х210 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-75 |