Акумуляторна батарея (АКБ) RITAR RA 12-55F - це стаціонарна свинцево-кислотна блокова обслуговуюча герметизована батарея конструкції VRLA AGM (це означає, що електролітом просочений скловолоконний сепаратор).
Батареї даного типу призначені для використання в системах аварійного, автономного, безперебійного, гарантованого електроживлення об'єктів зв'язку, енергетики, транспорту, інформатизації, промисловості.
У побуті цей АКБ може застосовуватися з ДБЖ зокрема для забезпечення харчування офісної техніки, циркуляційного насоса газового котла, комп'ютерної апаратури.
Відповідно до класифікації Eurobat ці блокові акумулятори відносяться до розряду High Performance. Вони мають термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі постійної підзарядки.
Дана акумуляторна батарея відповідає вимогам стандартів JIS, BS, ДСТУ, ГОСТ, IEC, ДСТУ, що підтверджується сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009і міжнародними сертифікатами.
Конструкція акумулятора - (а саме: велика кількість капілярно пов'язаного електроліту товщина пластин складу свинцевих сплавів) розрахована на досить жорсткі режими використання і гарантують безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, стійкість до циклічних і глибоких розрядів, відмінні зарядно-розрядні характеристики, низький саморозряд .
| Ємність | 55 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 180 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 277х106х222 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-55F |