Акумуляторна батарея (АКБ) ritar ra12-45 - це стаціонарна обслуговуюча свинцево-кислотна блокова герметизована батарея конструкції VRLA AGM (електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі).
Акумулятори даного типу призначені для застосування в системах автономного, гарантованого, безперебійного, аварійного енергопостачання об'єктів зв'язку, транспорту, енергетики, промисловості, інформатизації.
У побутовому секторі даний акумулятор може застосовуватися з ДБЖ в тому числі для забезпечення харчування офісної техніки, циркуляційного насоса газового котла, комп'ютерної апаратури.
Відповідно до класифікації Eurobat ці герметичні акумулятори відносяться до категорії High Performance. Їх термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі підзарядки.
Дана акумуляторна батарея відповідає вимогам стандартів IEC, ДСТУ, JIS, ДСТУ, BS, ГОСТ, що підтверджується сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009і міжнародними сертифікатами.
Конструкція акумулятора - (а саме: велика кількість капілярно пов'язаного електроліту складу свинцевих сплавів товщина пластин) розрахована на досить жорсткі режими роботи і гарантують відмінні зарядно-розрядні характеристики, безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, низький саморозряд, стійкість до циклічних і глибоких розрядів .
| Ємність | 45 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 13,5 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 198х166х171 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-45 |