Акумуляторна батарея (АКБ) ritar ra12-33 - це стаціонарна свинцево-кислотна блокова герметизована обслуговуюча акумуляторна батарея типу VRLA AGM (що говорить про те що електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі).
Необслуговувані батареї призначені для використання в системах безперебійного, автономного, гарантованого, аварійного енергопостачання об'єктів зв'язку, транспорту, інформатизації, енергетики, промисловості.
У побутовому секторі цей акумулятор може застосовуватися з ДБЖ (джерелами безперебійного живлення) зокрема для забезпечення харчування офісної техніки, циркуляційного насоса газового котла, комп'ютерної апаратури.
За класифікацією Eurobat ці герметичні акумулятори відносяться до категорії High Performance. Вони мають термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі підзарядки.
Даний АКБ для ИБП відповідає вимогам стандартів ГОСТ, JIS, ДСТУ, ГСТУ, BS, IEC, що підтверджується сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009і міжнародними сертифікатами.
Конструкція акумулятора - (а саме: склад свинцевих сплавів товщина пластин велика кількість капілярно пов'язаного електроліту) розрахована на досить жорсткі режими використання і гарантують відмінні зарядно-розрядні характеристики, безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, стійкість до циклічних і глибоких розрядів, низький саморозряд .
| Ємність | 33 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 10,2 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 195х130х159 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-33 |