Акумулятор для ДБЖ RITAR RA 12-180F - це стаціонарна обслуговуюча свинцево-кислотна герметизована блокова батарея конструкції VRLA AGM (що говорить про те що електролітом просочений скловолоконний сепаратор).
Необслуговувані акумулятори призначені для використання в системах безперебійного, автономного, гарантованого, аварійного електроживлення об'єктів інформатизації, транспорту, зв'язку, енергетики, промисловості.
У побутовому секторі даний АКБ може застосовуватися з ДБЖ (тобто джерелами безперебійного живлення) зокрема для харчування офісної техніки, комп'ютерної апаратури, циркуляційного насоса газового котла.
Відповідно до класифікації Eurobat ці обслуговуються акумулятори відносяться до розряду High Performance. Їх термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі підзарядки.
Цей акумулятор відповідає вимогам стандартів ДСТУ, ДСТУ, JIS, BS, ГОСТ, IEC, що підтверджується міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009.
Конструкція акумулятора - (а саме: склад свинцевих сплавів велику кількість капілярно пов'язаного електроліту товщина пластин) розрахована на досить жорсткі режими роботи і гарантують безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, чудову стійкість до циклічних і глибоких розрядів, низький саморозряд, відмінні зарядно-розрядні Характеристики.
| Ємність | 180 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 52 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 560х125х316 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-180F |