Акумулятор для ДБЖ RITAR RA 12-150 - це стаціонарна герметизована свинцево-кислотна блокова обслуговуюча батарея типу VRLA AGM (що говорить про те що електролітом просочений скловолоконний сепаратор).
Необслуговувані батареї призначені для використання в системах гарантованого, аварійного, безперебійного, автономного електроживлення об'єктів інформатизації, енергетики, зв'язку, промисловості, транспорту.
У побуті цей АКБ може застосовуватися з ДБЖ в тому числі для забезпечення харчування циркуляційного насоса газового котла, офісної техніки, комп'ютерної апаратури.
Відповідно до класифікації Eurobat ці блокові акумулятори відносяться до розряду High Performance. Вони мають термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі постійної підзарядки.
Цей акумулятор відповідає вимогам стандартів IEC, JIS, ДСТУ, ДСТУ, ГОСТ, BS, що підтверджується сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009і міжнародними сертифікатами.
Конструкція акумулятора - (а саме: склад свинцевих сплавів велику кількість капілярно пов'язаного електроліту товщина пластин) розрахована на жорсткі режими експлуатації і гарантують безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, низький саморозряд, хорошу стійкість до циклічних і глибоких розрядів, відмінні зарядно-розрядні характеристики .
| Ємність | 150 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 44,5 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 483х170х240 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-150 |