Акумулятор для ДБЖ RITAR RA 12-125F - це стаціонарна герметизована свинцево-кислотна обслуговуюча блокова батарея конструкції VRLA AGM (тобто електролітом просочений скловолоконний сепаратор).
Батареї призначені для застосування в системах безперебійного, гарантованого, аварійного, автономного електроживлення об'єктів інформатизації, транспорту, промисловості, зв'язку, енергетики.
У побуті даний АКБ може застосовуватися з ДБЖ в тому числі для харчування циркуляційного насоса газового котла, офісної техніки, комп'ютерної апаратури.
Відповідно до класифікації Eurobat ці герметичні акумулятори відносяться до розряду High Performance. Їх термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі підзарядки.
Даний АКБ відповідає вимогам стандартів JIS, ДСТУ, ДСТУ, ГОСТ, BS, IEC, що підтверджується міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009.
Конструкція акумулятора - (а саме: товщина пластин велика кількість капілярно пов'язаного електроліту складу свинцевих сплавів) розрахована на жорсткі режими експлуатації і гарантують чудову стійкість до циклічних і глибоких розрядів, низький саморозряд, безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, відмінні зарядно-розрядні характеристики .
| Ємність | 125 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 36 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 551х109х239 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-125F |