Акумуляторна батарея (АКБ) RITAR RA 12-120 - це стаціонарна свинцево-кислотна обслуговуюча блокова герметизована АКБ типу VRLA AGM (тобто електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі).
Батареї даного типу призначені для використання в системах гарантованого, безперебійного, автономного, аварійного електроживлення об'єктів транспорту, зв'язку, інформатизації, промисловості, енергетики.
У побутовому секторі цей АКБ може застосовуватися з ДБЖ зокрема для харчування циркуляційного насоса газового котла, комп'ютерної апаратури, офісної техніки.
За класифікацією Eurobat ці герметичні акумулятори відносяться до категорії High Performance. Вони мають термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі підзарядки.
Даний АКБ відповідає вимогам стандартів JIS, IEC, ГОСТ, ДСТУ, ГСТУ, BS, що підтверджується сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009і міжнародними сертифікатами.
Конструкція акумулятора - (а саме: велика кількість капілярно пов'язаного електроліту товщина пластин складу свинцевих сплавів) розрахована на досить жорсткі режими роботи і гарантують безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, відмінні зарядно-розрядні характеристики, низький саморозряд, хорошу стійкість до циклічних і глибоким розрядами.
| Ємність | 120 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 35 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 407х177х225 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-120 |