Акумулятор RITAR RA 12-110F - це стаціонарна свинцево-кислотна герметизована обслуговуюча блокова АКБ типу VRLA AGM (це означає що електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі).
Акумулятори даного типу призначені для застосування в системах аварійного, автономного, безперебійного, гарантованого електроживлення об'єктів зв'язку, транспорту, енергетики, інформатизації, промисловості.
У побутовому секторі цей акумулятор може застосовуватися з ДБЖ в тому числі для забезпечення харчування циркуляційного насоса газового котла, офісної техніки, комп'ютерної апаратури.
Відповідно до класифікації Eurobat ці герметичні акумулятори відносяться до категорії High Performance. Вони мають термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі підзарядки.
Дана акумуляторна батарея відповідає вимогам стандартів BS, ГОСТ, ДСТУ, IEC, ДСТУ, JIS, що підтверджується міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009.
Конструкція акумулятора - (а саме: склад свинцевих сплавів велику кількість капілярно пов'язаного електроліту товщина пластин) розрахована на досить жорсткі режими використання і гарантують чудову стійкість до циклічних і глибоких розрядів, відмінні зарядно-розрядні характеристики, безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, низький саморазряд.
| Ємність | 110 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 33 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 394х109х285 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-110F |
Скажите АКб емкостью 110 А, если подключить к инвертору, сколько времени будет работать 100 Вт лампочка?
Спасибо.
при условии, что аккумулятор не будет разряжен более чем на 70% от емкости