Акумуляторна батарея (АКБ) RITAR RA 12-105F - це стаціонарна блокова обслуговуюча свинцево-кислотна герметизована АКБ конструкції VRLA AGM (це означає що електроліт абсорбований в стекловолоконной сепараторі).
Акумулятори даного типу призначені для використання в системах гарантованого, автономного, аварійного, безперебійного електроживлення об'єктів промисловості, енергетики, інформатизації, транспорту, зв'язку.
У побутовому секторі цей акумулятор може застосовуватися з ДБЖ (джерелами безперебійного живлення) в тому числі для забезпечення харчування офісної техніки, комп'ютерної апаратури, циркуляційного насоса газового котла.
Відповідно до класифікації Eurobat ці блокові акумулятори відносяться до категорії High Performance. Вони мають термін служби - від 10-ти до 12 років в режимі постійної підзарядки.
Дана акумуляторна батарея відповідає вимогам стандартів ДСТУ, BS, ГОСТ, JIS, IEC, ДСТУ, що підтверджується міжнародними сертифікатами і сертифікатом відповідності №UA1.025.0041657-09 від 02.07.2009.
Конструкція акумулятора - (а саме: велика кількість капілярно пов'язаного електроліту товщина пластин складу свинцевих сплавів) розрахована на жорсткі режими роботи і гарантують відмінні зарядно-розрядні характеристики, чудову стійкість до циклічних і глибоких розрядів, безпечну експлуатацію батарей в усьому діапазоні робочих температур, низький саморозряд .
| Ємність | 105 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 32,5 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 508х111х236 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея для бесперебойніка (ІБП), АКБ RITAR RA 12-105F |