Опис
Характеристики
Потужний свинцево-кислотний акумулятор DC12-100, Gray Case, 12V 100Ah китайського виробника RITAR призначений для тимчасового автономного енергопостачання пристроїв при відключенні електрики силової мережі і може експлуатуватися протягом 10 років при температурі -20ºС ~ + 60ºС. Незначно втрачається заряд в відключеному режимі і завжди може автоматично заражатися при наявності підключення до мережі.
Відмінні характеристики досягаються завдяки застосуванню технології Absorbent Glass Mat (AGM). Це передбачає наповнення пристрою якісної очищеної сірчаною кислотою гелеобразного стану, а також наявність пластин з майже чистого свинцю.
Пластиковий корпус акумулятора в білому кольорі герметизується, не вимагає вентиляції приміщення, а кислота в гелеобразную вигляді не дозволяє їй розтікатися при нахилі або перевороті. Також модель не потребує будь-якого техобслуговування, яке дає можливість застосування в блоках харчування (UPS, EPS), системах охоронної сигналізації, аварійному освітленні та інше.
Характеристики
| Ємність |
100 |
| Напруга, В |
12 |
| Термін служби |
12 років |
| Тип акумулятора |
VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор |
24 міс |
| Вага, кг |
30 |
| Розміри (ДхШхВ), мм |
350 * 167 * 183 |
| Альтернативне назва товару |
Акумуляторна батарея, АКБ Ritar DC12-100, Gray Case, 12V 100Ah акумулятор для дбж, батарея для UPS |
Якщо Ви помітили помилки або неточності в описі "Акумулятор для ДБЖ Ritar DC12-100, Gray Case, 12V 100Ah (VRLA AGM)"на нашому сайті, будь-ласка,
повідомте наc.