Дані акумулятори Luxeon відносяться до акумуляторів збільшеної місткості. Акумулятори такого типу в основному використовуються з джерелами безперебійного живлення (ДБЖ).
Як і всі герметичні, не обслуговуються VRLA акумулятори AGM класу, вони не вимагають спеціального вентілліруемого приміщення для. Батареї AGM прекрасно працюють в буферному режимі, тобто в режимі підзарядки. При такому використанні АКБ для ИБП можуть служити близько 10-12 років. Якщо ж їх використовувати в циклічному режимі, то це призводить до скорочення терміну служби.
Слід зазначити що майже всі герметичні акумулятори можуть нетривалий час експлуатуватися на боці. Однак зазвичай краще встановлювати АКБ в "нормальної" позиції.
Батареї VRLA AGM мають більшу, порівняно, наприклад, з стартерний АКБ, товщину пластин електродів, тому термін їх служби в режимі тривалого розряду набагато перевищує термін роботи стартерних батарей.
Для нас з Вами це означає, що в системах на базі поновлюваних джерел енергії, і системах безперебійного живлення (ДБЖ), следуюет використовувати необслуговувані, герметичні АКБ типу VRLA AGM. Потрібно відзначити що невеликої потужності вітроелектричної установки, сонячна батарея, термоелектричний генератор виробляють відносно невеликий струм, отже заряд АБ триває багато годин і в цьому випадку підходять навіть найдорожчі з необслуговуваних АКБ.
| Ємність | 65 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 21.40 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 350 x 167 x 182 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ LUXEON LX12-65MG |