Дані акумулятори Luxeon відносяться до акумуляторів малої ємності - (до 12 АЧ). Акумулятори такого типу в основному використовуються з джерелами безперебійного живлення (ДБЖ).
Як і всі обслуговуються, герметичні VRLA акумулятори AGM типу, вони не вимагають спеціального вентілліруемого приміщення для роботи. АКБ AGM прекрасно працюють в режимі підзарядки. При такому використанні АКБ для ИБП можуть служити близько 3-5 років. Якщо ж їх постійно заряджати-розряджати хоча б на 30% -40% від ємності (тобто застосовувати в циклічному режимі), то їх термін служби скорочується.
Майже всі герметичні акумулятори можуть нетривалий час встановлюватися на боці. Однак виробник зазвичай рекомендує встановлювати акумулятори для ДБЖ в "нормальної" позиції.
| Ємність | 9 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 3-5 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 6 міс |
| Вага, кг | 2.30 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 151 x 65 x 111 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ LUXEON LX 1290 |