Дані акумулятори Luxeon відносяться до акумуляторів малої ємності - (до 12 АЧ). Акумулятори такого типу призначені для використання з джерелами безперебійного живлення.
Як і всі герметичні, не обслуговуються VRLA акумулятори AGM класу, вони не вимагають вентілліруемого приміщення для установки. Акумулятори AGM прекрасно працюють в режимі підзарядки. При такій експлуатації АКБ для ИБП можуть служити близько 3-5 років. Якщо ж їх постійно заряджати-розряджати хоча б на 30% -40% від ємності (тобто експлуатувати в циклічному режимі), то їх термін служби скорочується.
Слід зазначити що майже всі герметичні акумулятори можуть якийсь час встановлюватися на боці. Однак виробник зазвичай рекомендує встановлювати АКБ у вертикальній позиції.
| Ємність | 7,2 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 3-5 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 6 міс |
| Вага, кг | 2.30 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 151 x 65 x 111 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ LUXEON LX 1 272 |