Пропоновані акумулятори Luxeon відносяться до гелевих акумуляторів (в яких електроліт знаходиться в згущеному стані). Акумулятори такого типу призначені для використання з джерелами безперебійного живлення.
Як і всі герметичні, не обслуговуються гелеві акумулятори, не вимагають окремого вентілліруемого приміщення для установки.
Гелеві акумулятори відносяться до типу VRLA GEL, і мають ряд переваг в порівнянні з акумуляторами AGM типу, при збереженні всіх їх достоїнств. А саме - це герметичні, не обслуговуються батареї у яких відсутні шкідливі газовиділення при роботі. Термін служби гелевих аккумуляторовсоставляет 10-12 років в буферному режимі.
Акумулятори зі згущеним електролітом (гелеві) краще витримують роботу в циклічних режимах розряду-заряду. Їх застосування більш бажано в системах автономного енергозабезпечення. Це дозволяє продовжити термін служби приблизно на 10-30%, в порівнянні з акумуляторами AGM. Також вони краще переносять глибокий розряд. Однак одним з основних переваг гелевих акумуляторів перед VRLA AGM є менша втрата ємності при зниженні температури АКБ.
Відповідно гелеві акумулятори рекомендується застосовувати там, де потрібно забезпечити тривалий термін експлуатації при більш глибоких режимах розряду, а також, якщо температура АКБ опускається нижче 5 градусів Цельсія.
| Ємність | 26 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA Gel |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 8.50 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 166 x 175 x 125 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ LUXEON LX 12260G |