Дані АКБ Luxeon відносяться до акумуляторів збільшеної місткості. Акумулятори такого типу призначені для використання з джерелами безперебійного живлення.
Як і всі герметичні, не обслуговуються VRLA акумулятори AGM класу, вони не вимагають спеціального вентілліруемого приміщення для установки. Батареї AGM прекрасно працюють в режимі підзарядки. При такому використанні акумулятори для ДБЖ можуть служити близько 10-12 років. Якщо ж їх використовувати в циклічному режимі, то їх термін служби скорочується.
Слід зазначити що майже всі герметичні акумулятори можуть нетривалий час експлуатуватися на боці. Однак зазвичай краще встановлювати акумулятори у вертикальній позиції.
Батареї VRLA AGM мають більшу, порівняно, наприклад, з стартерний АКБ, товщину пластин електродів, тому термін їх служби при тривалих розрядах набагато збільшується.
Для нас з Вами це означає, що в системах на базі поновлюваних джерел енергії, і системах безперебійного живлення (ДБЖ), следуюет застосовувати герметичні, не обслуговуються АКБ типу VRLA AGM. Потрібно відзначити що термоелектричний генератор, сонячна батарея, невеликої потужності вітроелектричної установки виробляють порівняно невеликий струм, отже заряд батарері триває багато годин і для цих завдань підходять навіть найдорожчі з необслуговуваних батарей.
| Ємність | 20 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 8.50 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 181 x 77 x 167 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ LUXEON LX 12200MG |
Заранее - Спасибо!