Пропоновані АКБ Luxeon відносяться до гелевих акумуляторів (що означає що електроліт знаходиться в згущеному стані). Батареї такого типу призначені для використання з джерелами безперебійного живлення (ДБЖ).
Як і всі герметичні, не обслуговуються гелеві акумулятори, не вимагають окремого вентілліруемого приміщення для роботи.
Гелеві АКБ відносяться до класу VRLA GEL, і мають ряд переваг в порівнянні з АКБ AGM типу, при збереженні всіх їх достоїнств. А саме - це герметичні, не обслуговуються АКБ у яких відсутні шкідливі газовиділення при роботі. Термін служби гелевих аккумуляторовсоставляет 10-12 років в режимі підзарядки.
Гелеві акумулятори краще витримують роботу в циклічних режимах розряду-заряду. Їх застосування більш бажано в системах автономного енергозабезпечення. Це дозволяє продовжити термін служби приблизно на 10-30%, в порівнянні з АКБ AGM. Також вони легше переносять глибокий розряд. Також одним з основних переваг гелевих акумуляторів перед VRLA AGM є менша втрата ємності при зниженні температури АКБ.
Відповідно гелеві акумулятори рекомендується застосовувати там, де потрібно забезпечити тривалий термін служби при глибших режимах розряду, і якщо температура АКБ опускається нижче 5 градусів Цельсія.
| Ємність | 60 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA Gel |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 17 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 260 x 169 x 210 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ LUXEON LX 12-60G |