Пропоновані АКБ Luxeon відносяться до акумуляторів збільшеної місткості. Акумулятори такого типу призначені для використання з джерелами безперебійного живлення.
Як і всі герметичні, не обслуговуються VRLA акумулятори AGM типу, вони не вимагають окремого вентілліруемого приміщення для. Батареї AGM прекрасно працюють в режимі підзарядки. При такому використанні АКБ для ИБП можуть служити близько 10-12 років. Якщо ж їх використовувати в циклічному режимі, то це призводить до скорочення терміну служби.
Майже всі герметичні акумулятори можуть нетривалий час встановлюватися на боці. Однак зазвичай краще встановлювати АКБ у вертикальній позиції.
Акумулятори VRLA AGM мають більшу, порівняно зі стартерний АКБ, товщину пластин електродів, відповідно термін їх служби в режимі тривалого розряду набагато збільшується.
Для нас з Вами це означає, що в системах на базі поновлюваних джерел енергії, і системах безперебійного живлення (ДБЖ), следуюет використовувати необслуговувані, герметичні акумулятори типу VRLA AGM. Потрібно відзначити що невеликої потужності вітроелектричної установки, сонячна батарея, термоелектричний генератор виробляють відносно невеликий струм, тому заряд акумулятора триває багато годин і для цих завдань підходять навіть найдешевші з необслуговуваних АБ.
| Ємність | 100 |
| Напруга, В | 12 В |
| Термін служби | 10-12 років |
| Тип акумулятора | VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор | 12 міс |
| Вага, кг | 30.50 кг |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 328 x 172 x 214 мм |
| Альтернативне назва товару | Акумуляторна батарея, АКБ LUXEON LX 12-100MG |