Опис
Характеристики
Challenger - свинцево-кислотні акумуляторні батареї з запобіжними клапанами, служать для стаціонарного застосування. Батареї цього типу не потребують спеціальної вентиляції або обслуговування. З огляду на те, що електроліт в акумуляторі обездвижен, батареї вважаються сухими, і можуть обслуговуватися і транспортуватися відповідно до вимог до цього типу батарей.
Акумуляторна батарея CHALLENGER AS12-7.0 являє собою компактний легкий енергоносій, який має дуже широку сферу застосування. Обслуговуюча батарея проста у використанні, не вимагає доливання води та інших операцій з боку користувача. Модель виконана в міцному корпусі, що забезпечує довговічність. Акумулятор повністю відповідає міжнародним стандартам якості. Герметизовані необслуговувані акумуляторні батареї (VRLA), тип AGM. Серія AS12 розроблена для використання в джерелах безперебійного живлення, системах безпеки, медицині, системах зв'язку, охоронних системах і т.д. Термін служби - 5 років.
Характеристики
| Ємність |
7 |
| Напруга, В |
12 |
| Термін служби |
5 років |
| Тип акумулятора |
VRLA AGM |
| Гарантія на акумулятор |
12 міс |
| Вага, кг |
2 |
| Розміри (ДхШхВ), мм |
65*151*100 |
| Альтернативне назва товару |
Акумуляторна батарея, АКБ Challenger AS12-7.0 акумулятор для ДБЖ, батарея для UPS |
Якщо Ви помітили помилки або неточності в описі "Акумулятор для ДБЖ Challenger AS12-7.0 ( VRLA gel )"на нашому сайті, будь-ласка,
повідомте наc.