RU UA
Производители
  • Atmosfera
    • Flamingo
      • Verano (Украина)
        • Китай
          • Свiт вiтру

            Ветрогенератор S 500Артикул: 709

            Ветрогенератор S 500
            Описание
            Характеристики
            Ветрогенераторы такого типа являются хорошим вариантом снабжения электроэнергией частных домов, хозяева которых проживают там не постоянно, и могут решать следующие задачи: 
            • системы освещения дома и прилегающей территории 
            • обеспечение подзарядки мобильных телефонов, ноутбуков, плееров и подобных мобильных устройств. Это может быть черезвычайно интересным для охотников, туристов, рыбаков, любителей активного отдыха, т.к. ветрогенератор этого класса вполне подходит для кемпинга или туристического лагеря
            • обслуживание холодильных установок (в т.ч. энергопитание небольших холодильников)
            • энергопитание систем сигнализации и камер слежения
            Модель неплохо зарекомендовала себя в Украине
            ПОДРОБНОЕ ОПИСАНИЕ
            Этот ветрогенератор, несмотря на малую мощность генератора, способен обеспечить освещение и энергоснабжение небольшого дома. Электроэнергии, которую вырабатывает ветряк хватает для привычных бытовых приборов: Вы сможете смотреть телевизор, пользоваться небольшим холодильником, компьютером. Также ветрогенератор обеспечит функционирование сигнализации в доме, электроснабжение горелки и автоматики газового котла. 
            Незначительный вес и простота установки устройства, позволяет использовать его для кемпингов, туристических лагерей. Мощности ветряка хватит чтобы обеспечить туристов необходимым электричеством. 
            Модель также пользуется популярностью среди геологов, сотрудников МЧС, т.к. позволяет использовать дешевую электроэнергию в самых глухих и отдаленных местах
            Характеристики
            Диаметр ротора 2.5 м
            Количество лопастей 3
            Максимальная мощность ветрогенератора, кВт 0,55 кВт
            Максимальная скорость ветра, м/с 35 м/с
            Начальная скорость ветра 2 м/c
            Номинальная мощность генератора, кВт 0,5 кВт
            Номинальная скорость ветра 8
            Полный вес ветрогенератора 23 кг
            Рабочая скорость ветра, м/с 2,5-20 м/с
            Рекомендованая высота мачты, м 6 м
            Среднемесячная выработка электроэнергии, кВт*ч 88 кВт•ч
            Торможение ветрогенератора разворот ветроколеса и нагррузка
            Альтернативное название товара ветряк S 500 ветрянная электростанция, вітрогенератор, вітрова електростанція
            Если Вы заметили ошибки или неточности в описании "Ветрогенератор S 500" на нашем сайте, пожалуйста, сообщите нам.
            Оставить отзыв
            Упорядочить комментарии:
            Оставить отзыв
             
            Елена (avtonom.com.ua) – 10 Nov 2014
            5 из 5 звёзд!
            Доцільність використання сонячних батарей потрібно аналізувати в кожному конкретному випадку, та можу сказати, що у нас є досить багато клієнтів, які задоволені отриманим результатом. Сонячні батареї можна використвоувати: 1. Для об"єктів, що використовуються в основному влітку (дачі, кемпінги, яхти і т.п.) 2. Для об"єктів, що під"єднані до мережі низької якості, коли електоенергія часто зникає - оскільки на відміну від паливних електростанцій сонячні батареї працюють тихо та без диму. І їм не потрибне паливо. 3. Для під"єднання за "зеленим" тарифом
            Елена (avtonom.com.ua) – 10 Nov 2014
            5 из 5 звёзд!
            У Вас не зовсім вірна інформація.  Я не розумію, що Ви маєте на увазі під "1м**2" - припустимо це 1 квадратний метр. Тоді очевидно мова йде про панель потужністю 200 Вт. В середньому одна така панель виробляє влітку 600 Вт*год за добу (отже 2-3 панелі достатньо для запуску звичайного побутового холодильника. Якщо використовувати малопотужний охолоджувач - то може вистачити і 1 панелі). в холодну половину року  одна панель 200 Вт в середньому виробить 300 Вт*годин на добу (для роботи холодильника вистачить приблизно 5-6 панелей), у найгірші місяці - 170 Вт*год на добу (в грудні, листопаді). Всі ці цифри враховують втрати енергії на перетворення.
            Неизвестный – 10 Nov 2014
            5 из 5 звёзд!
            а ви знаєте скільки дають електроенергії сонячні панелі на широті Києва? Аж цілих 140 Вт*год за добу взимку і 700 влітку на 1м**2. Причому така панель (1м**2)коштує 4000 грн. Для безперебійної роботи холодильника (200 Вт*год) вам потрібно буде взимку  більше як 30 таких панелей або 120000грн. І це без акумуляторів, інвертора і т.д.
            Неизвестный – 19 Jul 2013
            5 из 5 звёзд!
            "Проблема акумуляції електроенергії розв'язується, як правило, за допомогою акумуляторних батарей 12В різної ємності. Однак, використовуються вони для компенсації нерівномірної генерації напротязі доби (різна швидкість вітру або взагалі штиль). Можна накопичувати заряд вночі для використання удень, для дачі можна накопичувати впродовж робочого тижня для вихідних. Однак, для акумуляції енергії впродовж усієї зими знадобиться велика кількість дорогих акумуляторних батарей (1 акумулятор ємністю 200А-год коштує біля 300-400долл). Та й полишати таку систему без нагляду на зиму - більш ніж ризиковано. В залежності від необхідної кількості кВт-год, вимог до екологічності і інших, ми б рекомендували Вам розглянути більш мобільне рішення у вигляді бензо-, газо- або дизльгенератора, легкомонтованої системи сонячних модулів або їх комбінації. Конкретні параметри можемо Вам запропонувати за Вашим проханням."
            Неизвестный – 19 Jul 2013
            5 из 5 звёзд!
            Порадьте будь-ласка, чи є вітряні електростанції для дачних будинів, які дають змогу використовувати акумульовану енергію круглорічно (у період проживання, і відсутності господарів)
            Ваше Имя:


            Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

            Оценка: Плохо           Хорошо

            Введите код, указанный на картинке: